Ny pumptrack på Harpefoss

Den nye pumptracken på Harpefoss åpnet i midten av mai, og frister med på 1000 kvadratmeter asfalterte kuler, svinger og doseringer.

Sist oppdatert: 17. juni 2021 kl 18.00
Pumptrack Harpefoss
POPULÆRT: Pumptracken i Brudalen på Harpefoss fikk asfaltdekke i midten av mai i år og er blitt populær både i og utenfor skoletida. Foto: Anders Wadahl
Lesetid: 3 minutter

Det er imponerende hvor mye pumptrack Harpefoss IL har fått ut av budsjettet på 700 000 kroner. Pumptracken som ble åpnet i mai, er med sine 1000 asfalterte kvadratmeter en av de større pumptrackene av sitt slag i Norge. 

Sykkelanlegget ligger i tilknytning til Harpefoss ILs idrettspark i Brudalen, med både Tuftepark, fotballbane, klubbhus og grøntarealer.  

Allerede abonnent?  

OrdinærUnder 28 år
Digital tilgang
79 kr/md i 12 md*
139 kr/md - ingen bindingstid
Med magasin
99 kr/md i 12 md*
+ 5 utgaver av Fri Flyt magasin

*Forutsetter 12 måneder bindingstid. Kanselleres når du vil, med tilgang ut bindingstiden.

Alle abonnement fornyes automatisk. Se Fri Flyts bruker- og abonnementsvilkår her.

 

Relaterte artikler

 

Terrengsykkel.no utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalister: Knut Andreas Lone, Sigurd Ekeli Grimsby

Tips oss: Send mail her!

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen