/ Sykler

Test av Titus Fireline

Det er ikke hver dag at lekre titansykler dumper inn i redaksjonen. Desto mer stas når det skjer - slik som med Titus Fireline, som akkurat nå er inne til testkjøring.

Sist oppdatert: 21. oktober 2008 kl 14.37
PENT: Mer klassisk blir det ikke. Høstturene utover vil avdekke om sykkelen egenskaper kan betegnes som like tidløst som utseendet!
PENT: Mer klassisk blir det ikke. Høstturene utover vil avdekke om sykkelen egenskaper kan betegnes som like tidløst som utseendet!
Lesetid: 3 minutter

Tekst og foto: Knut Aaser

Amerikanske Titus er en av kjempene på entusiastmarkedet og har ligget i forkant av utviklingen med eksotiske materialer. Mest kjent er de for nok sine titansykler, selv om de produserer sykler i aluminium, karbon og en eksotisk karbon-titanmiks som de kaller for Exogrid.

Allerede abonnent?  

Med magasinKun digitalt
99 kr/md i 12 md*
+ 8 utgaver av Fri Flyt magasin
119 kr/md i 3 md*
+ 2 utgaver av Fri Flyt magasin

*Forutsetter 6 eller 12 måneder bindingstid. Kanselleres når du vil, med tilgang ut bindingstiden. Fornyes automatisk hver måned etter bindingstiden.

Er du under 28 år?

Da får du halv pris på Fri Flyt.

Slik fungerer det:Betal med Vipps, del fødselsdatoen din med oss og få halv pris fram til du fyller 28 år. Når du har fylt 28 år endrer vi til vanlig pris, og sender deg et varsel i forkant.

Alle abonnement fornyes automatisk til ordinærpris. Kanseller når du vil, men senest 48 timer før fornyelse. Se Fri Flyts bruker- og abonnementsvilkår her.

 

Relaterte artikler

 

Terrengsykkel.no utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalister: Knut Andreas Lone, Sigurd Ekeli Grimsby

Tips oss: Send mail her!

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen

Test av Titus Fireline | TERRENGSYKKEL.NO