/ Sykler

Test av Specialized Epic 2012

Specialized Epic er en av tidenes mestvinnende rittfulldempere. I 2011 vant 29er-versjonen alt som er å vinne med Jaroslav Kulhavy bak styret.

Sist oppdatert: 18. desember 2012 kl 10.22
ALTVINNENDE: Specialized Epic har bevist at den duger i ritt. Testerne synes også at den er veldig god på grove stier og i høyfjellsterreng.
ALTVINNENDE: Specialized Epic har bevist at den duger i ritt. Testerne synes også at den er veldig god på grove stier og i høyfjellsterreng.
Lesetid: 3 minutter

Tekst: Gaute Reitan, Øyvind Aas og Henrik AplersFoto: Kristoffer Kippernes

 Specialized Epic Comp Carbon 29

Allerede abonnent?  

Med magasinKun digitalt
99 kr/md i 12 md*
+ 8 utgaver av Fri Flyt magasin
119 kr/md i 3 md*
+ 2 utgaver av Fri Flyt magasin

*Forutsetter 6 eller 12 måneder bindingstid. Kanselleres når du vil, med tilgang ut bindingstiden. Fornyes automatisk hver måned etter bindingstiden.

Er du under 28 år?

Da får du halv pris på Fri Flyt.

Slik fungerer det:Betal med Vipps, del fødselsdatoen din med oss og få halv pris fram til du fyller 28 år. Når du har fylt 28 år endrer vi til vanlig pris, og sender deg et varsel i forkant.

Alle abonnement fornyes automatisk til ordinærpris. Kanseller når du vil, men senest 48 timer før fornyelse. Se Fri Flyts bruker- og abonnementsvilkår her.

 

Relaterte artikler

 

Terrengsykkel.no utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalister: Knut Andreas Lone, Sigurd Ekeli Grimsby

Tips oss: Send mail her!

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen

Test av Specialized Epic 2012 | TERRENGSYKKEL.NO