Terrengsykkelrittet: 50 ekstra plasser fra 2. mai

Gladnyhet for alle etternølere og støttespillere av en god sak: Mandag 2. mai kl 09.00 legger vi ut 50 ekstra plasser i sportsklassene, hvor 500 kroner går uavkortet til Aktiv Mot Kreft.

Sist oppdatert: 26. april 2011 kl 17.00
FØRSTEMANN TIL MØLLA: Det er nå 50 ledige plasser i sportsklassen, og det er førstemann til mølla som gjelder. En tredjedel av påmeldingsavgiften for disse plassene går uavkortet til Aktiv Mot Kreft.
FØRSTEMANN TIL MØLLA: Det er nå 50 ledige plasser i sportsklassen, og det er førstemann til mølla som gjelder. En tredjedel av påmeldingsavgiften for disse plassene går uavkortet til Aktiv Mot Kreft.
Lesetid: 1 minutter

Etter at vi meldte om at Terrengsykkelrittet 2011 var utsolgt, så har pågangen fra etternølere vært enorm. Arrangørene har funnet rom for å kunne skvise inn ytterligere 50 plasser i sportsklassene til Terrengsykkelrittet 2011, etter først-til-mølla-prinsippet. Prisen vil være 1500 kroner flatt (sorry, ingen rabatter mer), hvor 500 kroner går uavkortet til Aktiv Mot Kreft. Eventuell engangslisens kommer i tillegg.

Dersom alle de 50 ekstra plassene blir solgt ut, så vil Terrengsykkelrittets deltakere kunne bidra med 25.000 kroner til et kjempegodt formål.

Påmeldingen for de 50 plassene åpner kl 09:00 mandag 02.mai, på eksponert.no.

Publisert 26. april 2011 kl 00.00
Sist oppdatert 26. april 2011 kl 17.00
 

Relaterte artikler

 

Terrengsykkel.no utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalister: Knut Andreas Lone, Sigurd Ekeli Grimsby

Tips oss: Send mail her!

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen