Utflukt 2002 på Skeikampen er bare to dager unna - og så langt har nærmere 30 syklister meldt seg klare for fjelltur - pluss alle som bare har tenkt å dukke opp helt uten videre.
Alle er selvsagt like varmt velkommen, og vi synes det er stor stas at utflukten allerede er oppe i hele fire promille av deltakertallet i Birkebeinerrittet...
Ledig hytte!
Været ser ut til å bli bra, sol bak sky med 24 varmegrader på Lillehammer får holde - og vi fikk nå torsdag formiddag en melding fra Skei Appartement om at de nettopp fikk en ledig 6-sengers hytte. Førstemann til mølla får'n, de andre hyttene er fulle.
Dersom du booker hytta og får ledige senger til overs, legg gjerne inn en kommentar under denne artikkelen så andre kan ta kontakt.
Gary Fisher 29" og Intense Tracer
En oppdatering på demosykkel-fronten: Dogstar Bicycles er helt nybakt Intense-importør i Norge, og tar med en Intense Tracer til Utflukt 2002, til glede for alle som føler for en prøvetur.
Foss Sykler sender også med en Gary Fisher med 29-tommers hjul for prøvekjøring.
Her kan du telte
Flere har spurt om egnede teltplasser i nærheten av Utflukt-basen på Skei Appartement. Svaret heter Segalstad Seter, som driver camping en drøy kilometer unna - like ved hotellene nederst i skibakken. Ta kontakt på telefon 61 22 85 26 - se en oversikt over området her.
Basen for Utflukt 2002 blir som nevnt på Skei Appartement, rundt en kilometer nord for selve skisenteret.
Du finner oss - ikke overraskende - i hytta med Utflukt 2002-skiltet på. Der kan du også se kart med stier inntegnet, og skrive deg inn i gjesteboka som deltaker på historiens aller første terrengsykkel.no-utflukt.
Her blir det en bitteliten offisiell velkomst før sykkelturen lørdag klokka 10:00, men vi kommer til å være på plass fra tidlig fredag kveld og det er selvsagt bare å stikke opp for å si hei.
Vi sees på Skeikampen! God tur opp!