terrengsykkel.no når nye høyder!

De siste fire årene har terrengsykkel.no opplevd en eksplosjonsartet vekst. Men det var spesielt morro å se statistikken for august 2005.

Av: Truls
Sist oppdatert: 9. september 2005 kl 23.14
Lesetid: 1 minutter

Helt fra starten i 2001 har vi nærmest lovmessig opplevd månedlige og årlige fordoblinger i antall sidevisninger. Det har selvsagt vært en viktig motivasjonsfaktor for redaksjonen, og gitt oss litt ekstra selvtillit og energi for å drive dette prosjektet videre.

Når så antall sidevisninger for august 2005 forelå i forrige uke, fikk vi en real oppmuntring. Totalt viste terrengsykkel.no-serveren 1760896 sider i løpet av forrige måned. La oss ta dette litt sakte: Énmillionsyvhundreogsekstitusenåttenhundreognittiseks. Det er mange sider det! Jeg tror det eneste jeg kan si er: Takk! Dere gir oss enorm tillit, og jeg håper at vi klarer å innfri dette i månedene og årene som kommer.

PS: Tips gjerne tanta, onkelen, naboen, hu fine som jobber hos bakeren, fyren som fikser bilen din og alle andre som er snille, hyggelige og eksisterende eller potensielle terrengsyklister om terrengsykkel.no. Det er jo så frøktelig morro å møte flere likesinnede!

Publisert 9. september 2005 kl 00.00
Sist oppdatert 9. september 2005 kl 23.14
 

Relaterte artikler

 

Terrengsykkel.no utgis av Fri Flyt AS | Postboks 1185 Sentrum, 0107 Oslo

Ansvarlig redaktør og daglig leder: Anne Julie Saue | Redaktør: David Andresen | Journalister: Knut Andreas Lone, Sigurd Ekeli Grimsby

Tips oss: Send mail her!

Salgssjef Fri Flyt AS: Robert Robertsen